Mocni Duchem

Jesteśmy małżeństwem dziewięć lat i dopiero teraz, po wielu doświadczeniach, możemy powiedzieć, że się znamy, że zależy nam na sobie, że chcemy być ze sobą na zawsze. Odkryliśmy to dzięki zaproszeniu na „Remont Małżeński”. Z początku nazwa tych rekolekcji bardzo nam się nie spodobała, poszliśmy jednak i okazało się, że tego właśnie potrzebowaliśmy.

Byliśmy narzeczonymi, kiedy przypadkowo trafiliśmy na “Remont Małżeński”. Czuliśmy się trochę głupio, bo nie byliśmy jeszcze małżeństwem. Dzięki tym rekolekcjom, zmieniliśmy całkowicie nasze plany. Dziś, po czterech latach małżeństwa, nie wyobrażamy sobie, aby nie uczestniczyć w tych spotkaniach.

Gdyby nie “Remont Małżeński”, nie bylibyśmy już małżeństwem. Szkoda, że trafiliśmy na te rekolekcje tak późno. Ale lepiej późno, niż wcale!

Czy potrzeba pisać więcej? W tym roku, tydzień przed Bożym Narodzeniem, zapraszamy do udziału w IX edycji Remontu Małżeńskiego. Możliwe, że ten Remont będzie wyjątkowy. Dlaczego? Bóg to wie! On wie i może wszystko, i tak naprawdę, to On Was zaprasza, a Bogu się przecież nie odmawia!

ks. Eugeniusz Ploch

© 2009-2018 Remont Małżeński